O nas


MC Beauty to salon piękności w Lublinie, który powstał z ogromnej pasji i zamiłowania do piękna, ale jednocześnie przy tym nie brak mu profesjonalizmu. Jako zespół jesteśmy młodymi i otwartymi na zmiany, stale rozwijającymi się kosmetyczkami z Lublina, które uwielbiają dbać o własny i cudzy wygląd, a także sprawiać, że ludzie stają się piękniejsi, a przez to również zauważalnie szczęśliwsi.

Głęboko wierzymy, że każdy z nas ma w sobie naturalne piękno, które trzeba tylko umieć odpowiednio wydobyć i podkreślić. Dlatego naszą rolą jest jedynie zaznaczenie indywidualnych wrodzonych walorów, które nasze klientki mają już w sobie. Dzięki temu świadczymy spersonalizowane usługi, dostosowane do każdej klientki.

W tym celu nieustannie się dokształcamy, odbywamy kolejne specjalistyczne kursy z dziedziny kosmetyki, podczas których zdobywamy liczne certyfikaty i poszerzamy swoje dotychczasowe kompetencje, gdyż wiemy, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim rzetelna wiedza i umiejętności. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej zatroszczyć się o Twoją unikatową urodę.

Jesteśmy cały czas na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się trendami kosmetycznymi, które nieustannie śledzimy, a następnie błyskawicznie wdrażamy w zakres naszych usług. Doskonale rozumiemy potrzeby i gusta dzisiejszych klientek – właśnie dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania i świeżość spojrzenia.


Przekonaj się na własnej skórze!


Naprawdę warto nas odwiedzić, o czym świadczą liczne pozytywne opinie i rekomendacje naszego salonu kosmetycznego. Nasze klientki są zadowolone z wysokiej jakości usług, które świadczymy. Satysfakcję i zaufanie stałych klientek zawdzięczamy również temu, że w naszym salonie kosmetycznym panuje wyjątkowo przyjazna i ciepła atmosfera. Podczas zabiegów częstujemy odwiedzających nas, do wyboru, aromatyczną kawą lub pyszną herbatą. Bowiem w dbaniu o piękno i urodę najznamienniejsze znaczenie mają z pozoru nieznaczące szczegóły i detale, które staramy się dopieszczać na wielu płaszczyznach – również w sferze gościnności. Proszę pamiętać, że dobry nastrój, samospełnienie i szczery szeroki uśmiech stanowią kluczową i najpiękniejszą ozdobę naszej naturalnej urody.

Jednak naszym podstawowym priorytetem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom. Dlatego zawsze wszystkie używane przez zespół salonu kosmetycznego MC Beauty narzędzia są odpowiednio sterylizowane, a więc zarazem są całkowicie higieniczne i bezpieczne. Jesteśmy zdania, że od urody ważniejsze jest przecież nasze bezcenne zdrowie.

Ponadto do wszystkich zabiegów wykorzystujemy również produkty i narzędzia z najwyższej półki, ponieważ stawiamy na jakość, która z pewnością przełoży się na trwałość świadczonych przez nas usług, a co za tym idzie, również na zadowolenie klientek.

Gdzie można nas znaleźć?


Nasz salon kosmetyczny mieści się na ulicy Baśniowej w Lublinie nie bez przyczyny – adres odzwierciedla nasze podejście do pracy, mianowicie dokładamy wszelkich starań, żeby nasze klientki mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki, a ich przemiana dorównywała tym z najpiękniejszych bajek i baśni, które znają z dzieciństwa. Nigdy nie jest przecież za późno na spełnianie marzeń małej dziewczynki, którą skrywamy gdzieś głęboko w sobie… Dlatego jeśli szukasz dobrej kosmetyczki w Lublinie, definitywnie trafiłaś pod właściwy adres!

Chociaż w naszym salonie zdecydowanie przeważają klientki, jednak serdecznie zapraszamy do nas zarówno Panie, jak i Panów, którzy chcą świetnie się prezentować. W końcu o dobry wygląd powinni dbać wszyscy, bez względu na płeć czy wiek. Zatem czekamy na Ciebie w salonie kosmetycznym MC Beauty z niecierpliwością!